Bartek Maik

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Od 2006r. zawodowo związany z Klubem Sportowym
CITYZEN_ gdzie pełni rolę trenera przygotowania fizycznego, instruktora piłki nożnej i trenera personalnego. Współpracuje ze sportowcami wyczynowym m.in. kadrą olimpijską zapaśników, męską kadrą hokeistów na trawie, koszykarkami ekstraklasy, piłkarzami, rugbystami, siatkarkami, łyżwiarkami figurowymi, tenisistami, tancerzami. Jednak konikiem Bartka jest piłka nożna. W latach 2007-2011 współpracował z pierwszym zespołem KKS Lech Poznań. Przez te lata udało się wypracować wiele sukcesów m.in. Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski, III miejsce w ekstraklasie oraz uczestnictwo w europejskich pucharach. Wśród wyczynowych piłkarzy współpracujących z Bartkiem możemy wymienić Marcina Kikuta, Bartosza Bosackiego, Piotra Reissa, Ivana Djurdjevića oraz Semira Stilica. Współpracował z Akademią Reissa jako trener przygotowania fizycznego w latach 2013-2015.

INFO BOX WIĘCEJ

ZBIERAMY LISTĘ CHĘTNYCH na 3 EDYCJĘ wakacyjnych ZEN-zajęć zorganizowanych SZTUKA SPORTU! Szczegóły na fb :)

...

KURSY NAUKII DOSKONALENIA PŁYWANIA oraz AQUA FITNESS zostają ZAWIESZONE do odwołania (aktualizacja 19.03.21)

...

Do momentu ukazania się rozporządzenia - PŁYWALNIA CZYNNA NORMALNIE! Będziemy na bieżąco informować na fb i stronie (aktualizacja 17.03.21)

...