WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH CITYZEN_

W zeszłą sobotę mieliśmy okazję gościć naszych kursantów na corocznych zimowych zawodach pływackich CITYZEN. Było mnóstwo adrenaliny, jeszcze więcej uśmiechów i przede wszystkim zasad fair-play. Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie oraz cudownie spędzone popołudnie! Poniżej przedstawiamy WYNIKI, tych którym brakowało niewiele do podium. Za rok powtórka!!! Nie poddawajcie się!

Rocznik 2009/10 (dziewczynki)

 

Trybus Aleksandra 0:42,97 ( 1 miejsce)
Balicka Julita 0:43,63 (2 miejsce)
Nowicka Hanna 0:44,13 (3 miejsce)
Oliwia S. 0:45,72
Wierzbicka Magdalena 0:51,70
Gaweł Nina 0:54,80
Lamprecht Zuzanna 0:58,44
Granops Klaudia 1:00,00
Kubiak Natalia 1:02,41
Repczyńska Maria 1:06,34
Marta Ś 1:09,66
Spieszalska Zuzanna 1:12,86
Kierzyńska Maja 1:13,69


Rocznik 2009/10 (chłopcy) 

Kulczyński Karol 0:36,59 (1 miejsce)
Marciniak Mikołaj 0:45,50 (2 miejsce)
Zakrzewski Aleksander 0:51,87 (3miejsce)
Wysocki Sebastian 0:52,21
Stefaniak Jakub 0:57,93
Siczyński Piotr 0:59,01
Bartosik Krzysztof 1:01,63
Awarski Bartosz 1:06,31
Niedzielski Karol 1:22,90

Rocznik 2008 (dziewczynki)

Szygenda Amelia 0:33,84 (1miejsce)
Gic Dominika 0:38,32 (2miejsce)
Jędroszkowiak Zofia 0:38,61 (3 miejsce)
Pruszyńska Maja 0:39,62
Tarent Maja 0:42,04
Sikora Julia 0:42,72
Gaweł Lena 0:49,32
Rakowska Anita 0:49,74
Hanna M 0:51,88
Ogórkiewicz Gosia 0:56,29

Rocznik 2008 (chłopcy)

Piechocki Wojciech 0:28,31 (1 miejsce)
Potempa Igor 0:30,17 ( 2 miejsce)
Brzeziński Kajetan 0:32,71 (3 miejsce)
Organa Rafał 0:37,34
Maciuszonek Mikołaj 0:44,88
Iskrzak Mikołaj 0:50,43
Tyrzyński Antoni 0:56,17
Iwo. S 1:03,40

Rocznik 2007 (dziewczynki)

Szulc Matylda 0:23,04 ( 1miejsce)
Ledwożys Antonina 0:31,78 (2 miejsce)
Maćkowiak Martyna 0:37,50 (3 miejsce)
Rutkowska Oliwia 0:38,57
Łobejko Łucja 0:42,62
Sadowska Hanna 0:45,00
Kowalska Matylda 0:53,73
Nowak Zuzanna 0:54,73

Rocznik 2007 (chłopcy)

Bąkowski Borys 0:27,05 (1 miejsce)
Siczyński Jan 0:35,03 ( 2 miejsce)
Czupik Patryk 0:36,39 (3miejsce)
Manikowski Borys 0:37,60
Reformat Bartosz 0:41,65
Serkowski Michał 0:42,57
Grądcki Filip 0:46,97
Babst Sergiusz 0:47,23
Awarski Szymon 0:54,90
Bajerlein Tobiasz 1:10,20
Bartosik Jan 1:18,44


Rocznik 2006
 (dziewczynki)

Mikos Jagoda 0:19,55 (1 miejsce)
Babista Dominika 0:21,31 (2miejsce)
Jagodzińska Zuzanna 0:22,28 (3 miejsce)
Piechocka Lidia 0:24,63
Żychlińska Laura 0:27,42
Wojdowska Zuzanna 0:27,82
Wysocka NAdia 0:30,34
Frąckowiak Magda 0:31,84
Panek Marianna 0:33,25
Świtalska Olga 0:46,81
Spieszalska Martyna 0:50,29
Bąkowski Borys 0:27,05 (1 miejsce)
Siczyński Jan 0:35,03 ( 2 miejsce)
Czupik Patryk 0:36,39 (3miejsce)
Manikowski Borys 0:37,60
Reformat Bartosz 0:41,65
Serkowski Michał 0:42,57
Grądcki Filip 0:46,97
Babst Sergiusz 0:47,23
Awarski Szymon 0:54,90
Bajerlein Tobiasz 1:10,20
Bartosik Jan 1:18,44


Rocznik 2006
 (chłopcy)

Zalewski JAcek 0:20,84 (1 miejsce)
Farine Antoine 0:21,88 92 miejsce)
Trzaskowski Teodor 0:22,34 (3 miejsce)
Miecznik Dawid 0:23,60
Bladocha Maks 0:26,17
Szymanowski Kacper 0:26,78
Kujawa Aleksander 0:27,27
Czyż Jakub 0:27,41
Krupka Dominik 0:27,88
Kuśnierek Kacper 0:28,10
Liczbańkski Jan 0:28,27
Jędroszkowiak Stanisław 0:28,94
Styczyński Krzysztof 0:29,09
Padrak Maciej 0:29,53
Żmidziński Mateusz 0:30,72
Barczak Mikołaj 0:30,73
Kubiak Ewa 0;32,77
Lis Olek 0:33,28
Rybarski Maksym 0:39,88
Franczak Wiktor 0:43,81


Rocznik 2005
 (dziewczynki)

Organa Aleksandra 0:19,17 (1miejsce)
Kaniasta MAtylda 0:17,50 (2 miejsce)
Pleśnierowicz Oliwia 0:20,70 (3 miejsce)
Kowalczyk Julia 0:22,29
Mazurkiewicz Amelia 0:23,57
Nowak Amelia 0:24,04
Wewiór Wiktoria 0:24,66
Markowicz Roksana 0:25,39
Wojciechowska Asia 0:25,66
Kowalska Antosia 0:25,75
Zalewska Bożena 0:26,41
Ziemkowska Julia 0:26,31
Owczarek Michalina 0:27,78
Maciuszonek Natalia 0:27,84
Klamecka Magdalena 0:29,28
Koźlarek Julia 0:31,23
Socha Natalia 0:31,32
Iskrzak Kinga 0:36,85
Wójcik Vanessa 0:39,92


Rocznik 2005
 (chłopcy)

Pieniak BArtosz 0:19,88 ( 1 miejsce)
Mazurkiewicz Maciej 0:22,59 ( 2 miesce)
Lis Franciszek 0:24,23 (3 miejsce)
Sadowski Stanisław 0:27,63
Nowak Borys 0:27,71
Kudlek Igor 0:29,46

Rocznik 2004 (dziewczynki)

Wojciechowska Maja 0:18,18 (1 miejsce)
Krzywiak Ilona 0:20,47 (2 miejsce)
Reformat Gabriela 0:21,44 ( 3 miejsce)
Woźniak Zosia 0:21,54
Szmanda Bogumiła 0:23,32
Muszyńska Marta 0:24,18
Toner Kinga 0:25,57


Rocznik 2004
 (chłopcy)

Biały Antek 0:18,18 (1 miejsce)
Wierzbicki Jan 0:20,01 (2 miejsce)
Fehlan Bogumił 0:21,92 (3 miejsce)
Zalewski Mateusz 0:22,94
Lis Wita 0:23,48
Musielak Krzysiu 0:25,69
Pilaczyński Bartosz 0:25,88
Serkowski Rafał 0:28,53
Królikowski Filip 0:30,23
Troszczyński Szymon 0:43,00


Rocznik 2003
 (dziewczynki)

Baliczka Kornelia 0:19,98 (1 miejsce)
Niedzielska Zuzanna 0:21,25 (2 miejsce)
Rybarczyk Agata 0:22,58 (3 miejsce)
Fengler Anna 0:23,35


Rocznik 2003
 (chłopcy)

Tarent Feliks 0:15,65 (1 miejsce)
Hoffa Dawid 0:24,42 (2 miejsce)


Sztafeta rodzinna

Wiatr Włodzimierz i Wojtek 0:28,35 (1 miejsce)
Stacheccy Jan i Irek 0:30,36 (2 miejsce)
Jaruga Szymon i Kinga 0:32,09 (3 miejsce)
Wojciechowscy Maja i Jan 0:32,97
Wierzbiccy Izabella i Jan 0:37,40
Szmanda Mikołaj i Bogumiła 0:37,66
Królikowski Filip i Edward 0:41,85
Pilaczyński Bartosz 0:46,05


Rocznik 2000

Wierzbicka Karolina 0:36,69 (1 miejsce)
Wojciechowska Olimpia 0:37,02 (2 miejsce)
Wierzbicka Izabella 0:39,19 (3 miejsce)
Zygmunt Magdalena 0:50,19


Sztafeta rodzinna

Organa Aleksandra i Maurycy 0:35,81 (1 miejsce)
Stacheccy Antoni i Irek 0:39,53 (2 miejsce)
Twardowscy Jaś i Radosław 0:39,58 (3 miejsce)
Pleśnierowicz Oliwia i Kamil 0:39,75
Mączka Monika i Wojciechowska Asia 0:42,61
Kowalski Daniel i Antosia 0:44,38
Mazurkiewicz Tomasz i Maciej 0:45,33
Klamecki Paweł i Magda 0:46,10
Ledwożys Antonina i Paweł 0:46,23
Bąkowski Tomasz i Borys 0:46,41
Plewkiewicz Matylda i Michał 0:46,59
Piechocka Lidia i Jarek 0:46,84
Mazurkiewicz Małgorzata i Amelia 0:47,85
Wójcik Vanessa i Anna 0:49,79
Organa Rafał 0:54,76
Czugawa Olek i Przemek 0:51,06
Koziarek 0:55,10
Szymanowski Kacper i Hanna 0:65,18
Iskrzak Kinga i Paweł 01:05,72
Jędroszkowiak Zofia i Tomasz 01:01,15
Wójcik 01:04,04
I. Daniel 01:14,59
Jaruga Kinga i Lena 01:20,20
Lutomski Jan i Przemo 01:34,09
Marciniak Mikołaj i Marek 01:35,10
Ogórkiewicz Gosia i Sylwia 01:47,20


Sztafeta mieszana

Rosiu, Marcin, 0:58,26 (1 miejsce)
Tomek, Olga, Ania, Paweł 1:04,00 (2 miejsce)


Sztafeta

Wojciechowski Jan 0:31,38 (1 miejsce)
Fengler Jakub 0:49,32 (2 miejsce)

Sekcja

Gorzeń Marta 1:11,30 (1 miejsce)
Szymko Jaś, Malwina, Julka 1:20,56 (2 miejsce)
Kula Wojtek i Gabrysia 1:28,84 (3 miejsce)