Wyniki i fotorelacja z zawodów pływackich 06.01.16

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć z zawodów. Poniżej fotorelacji znajdują się wyniki uczestników zawodów wyszczególnione w zależności od kategorii.

 

WYNIKI Z ZAWODÓW PŁYWACKICH
Z DNIA 09 STYCZNIA 2016

   
GRUPA BIAŁA – DZIEWCZĘTA          
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. GOLIŃSKA WIKTORIA 0:23,67
2. STOKSIK ALEKSANDRA 0:25,01
3. OLEJNICZAK MARIA 0:28,10
4. HANKIEWICZ SONIA 0:29,46
5. WOŁK LILIANA 0:31,38
6. MALINOWSKA NATALIA 0:32,95
7. BARTKOWIAK OLIWIA 0:34,66
8. TRANBERG ANNA FRANCESCA 0:37,63
9. BARANOWSKA BARBARA 0:38,33
10. KĘDZIERSKA ALESSA 0:38,61
11. WAWRZYNIAK DOMINIKA 0:40,35
12. JAGODZIŃSKA GABRIELA 0:41,00
13. GOŁĘBIOWSKA MAŁGORZATA 0:44,25
14. GAWROŃSKA WIKTORIA 0:44,47
15. STANKOWSKA GAJA 0:50,42
16. MAJCHRZAK NINA 1:06,33
GRUPA BIAŁA – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. KUBIAK JĘDRZEJ 0:20,50
2. PETRYK ANTONI 0:20,67
3. WAWRZYNIAK GRZEGORZ 0:25,74
4. WOŹNICA WOJTEK 0:29,11
5. KUTKOWSKI MICHAŁ 1:13,10
GRUPA BIAŁA/MŁODZIEŻ
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. SZCZEPANIAK PATRYCJA 0:20,35
ROCZNIK 2010 I MŁODSI – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. BLADOCHA KLAUDIA 0:35,81
2. ŚMIELECKA MARTA 0:45,90
3. GAWEŁ NINA 0:46,70
4. KUJAWIŃSKA NATALIA 0:48,57
5. CZARNECKA MAŁGORZATA 0:49,40
6. WALCZAK NINA 0:50,25
7. GIC NATALIA 0:50,56
8. KURDZIEKO ALICJA 0:55,40
9. NIEMIEC MAJA 0:58,25
10. WOJTKOWIAK HELENA 0:59,25
11. IZBAN SONIA 1:02,70
12. SZMIT ANNA 1:15,25
13. NOWAK ALICJA 1:17,14
14. BOCHEŃSKA WIKTORIA 1:30,32
ROCZNIK 2010 I MŁODSI – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. ZAKRZEWSKI ALEKSANDER 0:39,58
2. LUTOMSKI JAN 0:48,76
3. SZYMCZAK TYMOTEUSZ 0:50,39
4. GNIATKOWSKI JAKUB 0:51,41
5. SCHMIDT RAFAŁ 0:56,51
6. SICZYŃSKI PIOTR 0:57,77
7. SCHMIDT JACEK 1:03,97
8. BRZEZIŃSKI BORYS 1:18,32
9. BRASKA RYSZARD 1:48,53
ROCZNIK 2009 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. BALICKA JULITA 0:31,61
2. KUJAWA DOMINIKA 0:33,28
3. WIECZOREK EMILIA 0:33,51
4. PUSTELNIK MAJA 0:35,75
5. STRONKA BARBARA 0:36,53
6. STELMASZYK OLIWIA 0:37,01
7. TALKOWSKA ZUZANNA 0:38,04
8. NOWAK ROKSANA 0:39,53
9. OBST EMILIA 0:42,27
10. CHWALISZ NATALIA 0:42,41
11. GABRYSIAK MARTA 0:47,53
12. HERMAN JULIA 1:11,41
ROCZNIK 2009 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. MARCINIAK MIKOŁAJ 0:31,39
2. LUTOMSKI ANTONI 0:32,43
3. WYSOCKI SEBASTIAN 0:32,57
4. POSPIESZNY IGNACY 0:36,84
5. GOLA FRANCISZEK 0:39,77
6. NIEDZIELSKI KAROL 0:42,28
7. SOŁTYSIAK SEBASTIAN 0:44,15
8. KOWALEWSKI FRANCISZEK 0:45,15
9. KAPŁON MAXYM 0:47,85
10. TARATAJCIO STEFAN 0:48,65
11. MIKOŁAJCZYK ANTONI 0:51,34
12. KUROWSKI FRANCISZEK 0:52,68
13. NOWICKI TYMON 0:55,55
14. CIEMNIECKI JAKUB 1:01,58
15. OLEJNICZAK MAKSYMILIAN 1:34,37
ROCZNIK 2008 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. SIKORA JULIA 0:28,75
2. CUPEREK PATRYCJA 0:29,39
3. SZULC MICHALINA 0:31,81
4. PRUSZYŃSKA MAJA 0:33,03
5. RAKOWSKA ANITA 0:33,96
6. GIC DOMINIKA 0:33,96
7. SZYGENDA AMELIA 0:34,41
8. JĘDROSZKOWIAK ZOFIA 0:34,67
9. CZARNECKA IZABELA 0:35,10
10. WEWIÓR ELIZA 0:35,76
11. MATUSZAK HANIA 0:37,44
12. NOWACKA MARTYNA 0:39,31
13. GAWEŁ LENA 0:41,28
14. BUCIORA BARBARA 0:41,56
15. WEWIÓR DOMINIKA 0:41,87
16. SKOWROŃSKA MARYSIA 0:44,57
17. CHADYNIAK NATASZA 0:44,84
18. STASIEWICZ MARIA 0:48,02
19. ZAPŁATA HANNA 1:03,96
ROCZNIK 2008 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. MILER MACIEJ 0:25,07
2. KAŁEK DOMINIK 0:26,16
3. POTEMPA IGOR 0:26,21
4. MARCINKOWSKI PATRYK 0:27,06
5. SOWIŃSKI JAKUB 0:29,75
6. PIECHOCKI WOJCIECH 0:29,74
7. JEDWABNY MACIEJ 0:30,97
8. LIS ANTONI 0:31,03
9. FARINE FELIX 0:31,26
10. ORGANA RAFAŁ 0:33,01
11. SKROBAŁĄ TYMOTEUSZ 0:38,86
12. NOWAKOWSKI FILIP 0:39,93
13. BARTKOWIAK IGOR 0:40,01
14. MACIUSZONEK MIKOŁAJ 0:45,59
15. JUSZCZAK FRANCISZEK 0:50,69
16. BRANDYS FILIP 1:12,68
17. WŁODARSKI ALEX 1:38,10
ROCZNIK 2007 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. SZULC MATYLDA 0:24,48
2. TROCHA OLIWIA 0:25,25
3. LEDWOŻYW ANTONINA 0:27,28
4. KOSTRZYŃSKA WIKTORIA 0:28,16
5. POSPIESZNA ZOFIA 0:28,50
6. CYTRYNOWSKA MARTYNA 0:30,63
7. NOWAK ZUZA 0:31,65
8. CIEMNIECKA ZUZANNA 0:34,01
9. SYPNIEWSKA KARINA 0:34,67
10. PODGÓRSKA KATARZYNA 0:38,03
11. TKACZ OLIWIA 0:44,85
12. SKRZYPCZAK HANNA 0:48,84
ROCZNIK 2007 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. DZIEL MICHAŁ 0:25,45
2. CZUPIK PATRYK 0:27,92
3. SERKOWSKI MICHAŁ 0:28,78
4. SZIMKUS KACPER 0:29,40
5. NOWAKOWSKI JAKUB 0:30,82
6. SICZYŃSKI JAN 0:32,81
7. KARNICKI ANTONI 0:34,40
8. WILCZEK HUBERT 0:35,07
9. STACH SEBASTIAN 0:35,90
10. TERESZCZYŃSKI BARTOSZ 0:38,38
11. MALINOWSKI FILIP 0:48,51
ROCZNIK 2006 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. JAGODZIŃSKA ZUZANNA 0:20,24
2. BABISTA DOMINIKA 0:21,87
3. WYSOCKA NADIA 0:23,99
4. KASPRZAK POLA 0:24,81
5. TŁOK ANTONINA 0:25,44
6. SOCHA OKTAWIA 0:25,76
7. ŻYCHLIŃSKA LAURA 0:26,15
8. SARBAK AGNIESZKA 0:27,33
9. FRĄCKOWIAK MAGDALENA 0:29,06
10. WOJTKOWIAK ZOFIA 0:29,28
11. PALUCH INGA 0:29,34
12. RZEPKA MARTYNA 0:33,88
13. GOLA WIKTORIA 0:36,80
14.
ROCZNIK 2006 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. ZALEWSKI JACEK 0:19,63
2. FARINE ANTOINE 0:21,72
3. BOROWIK HUBERT 0:21,76
4. BLADOCHA MAKSYMILIAN 0:21,81
5. BASZKOW NIKITA 0:21,82
6. OGRODOWSKI MATEUSZ 0:22,86
7. KUŚNIEREK KACPER 0:23,11
8. KRUPKA DOMINIK 0:23,35
9. WICHŁACZ KACPER 0:24,64
10. TARATAJCIO JAKUB 0:24,70
11. KONIECZNY MICHAŁ 0:26,33
12. KUJAWA ALEKSANDER 0:26,43
13. TWARDOWSKI MATEUSZ 0:26,91
14. SOWIŃSKI OLIVIER 0:27,68
15. JĘDROSZKOWIAK STANISŁAW 0:27,91
16. PUSTELNIK JAKUB 0:28,23
17. SKOWROŃSKI ANTONI 0:28,38
18. WOJCIECHOWSKI KAMIL 0:28,50
19. GÓRNY PIOTR 0:30,90
20. TALKOWSKI STANISŁAW 0:31,21
21. SARBAK JAKUB 0:31,43
22. KŁOS WOJCIECH 0:36,23
OPEN OD ROCZNIKA 2002 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. KUDLIŃSKA ZUZANNA 0:34,84
2. KALINOWSKA HELENA 0:34,95
3. WIERZBICKA IZABELLA 0:36,71
4. WIERZBICKA KAROLINA 0:37,10
5. KNOBLOCH NATALIA 0:38,92
6. WALCZAK JULIA 0:43,19
OPEN OD ROCZNIKA 2002 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. WALCZAK JAKUB 0:30,63
2. WOJCIECHOWSKI JAN 0:34,59
3. MACIAŁOWICZ MICHAŁ 0:38,57
4. SERKOWSKI PAWEŁ 0:41,52
5. BAZARNIK ARTUR 0:42,44
6. NOWACKI FILIP 0:44,04
ROCZNIK 2005 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. ORGANA ALEKSANDRA 0:18,60
2. KANIOR PAULA 0:19,50
3. KANIASTA MATYLDA 0:19,56
4. KOWALCZYK JULIA 0:20,36
5. ŚMIDOWICZ MARTYNA 0:20,75
6. PLEŚNIEROWICZ OLIWIA 0:20,79
7. KNOBLOCH NADIA 0:20,91
8. JAMIELUCHA ZUZANNA 0:21,10
9. MATELSKA DOMINIKA 0:22,11
10. ZIEMKOWSKA JULIA 0:22,26
11. KLAMECKA MAGDALENA 0:23,75
12. ZAPŁATA IRENA 0:23,90
13. WEWIÓR WIKTORIA 0:24,22
14. CUPEREK MARTYNA 0:24,25
15. MAZURKIEWICZ AMELIA 0:24,33
16. MISSAL WITKORIA 0:24,58
17. BARTKOWIAK OLGA 0:24,87
18. STACHOWSKA SANDRA 0:25,60
19. DUSZA ZOFIA 0:26,81
20. SARBAK MAGDALENA 0:29,41
21. KOWALCZYK OLGA 0:29,66
22. OWCZAREK MICHALINA 0:30,44
ROCZNIK 2005 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. TOKAREK CEZARY 0:17,66
2. PIECHOCKI SZYMON 0:18,70
3. CIECHOWSKI STAN 0:19,53
4. LIS FRANCISZEK 0:19,97
5. NIEMIEC MIKOŁAJ 0:20,38
6. SZYMAŃSKI PAWEŁ 0:20,49
7. MAZURKIEWICZ MACIEJ 0:22,09
8. RADWAŃSKI MIKOŁAJ 0:22,19
9. STASIEWICZ MICHAŁ 0:24,28
10. SZULC WOJCIECH 0:25,20
11. NOWAK BORYS 0:25,40
12. BARANOWSKI ADAM 0:29,14
13. TEMNICKI MATEUSZ 0:48,68
ROCZNIK 2004 I 2003 – DZIEWCZĘTA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. WOJCIECHOWSKA MAJA 0:17,35
2. BALICKA KORNELIA 0:18,47
3. MATUSZEWSKA GABRIELA 0:18,78
4. SZMANDA BOGUMIŁA 0:20,05
5. SIEJAKOWSKA KATARZYNA 0:20,31
6. CIECHOWSKI LISA 0:22,29
7. ŚWIDURSKA ZOFIA 0:22,71
8. FENGLER ANNA 0:24,53
9. BZDAWKA JULIA 0:25,94
ROCZNIK 2004 I 2003 – CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS        
1. BASZKOW DOMINIK 0:15,15
2. BIAŁY ANTONI 0:16,47
3. WIERZBICKI JAN 0:17,42
4. MIKOŁAJCZYK JAKUB 0:18,11
5. KARCZ JAKUB 0:19,33
6. CHADYNIAK ADAM 0:19,64
7. HADAŚ FILIP 0:19,78
8. MICHAŁAK JAKUB 0:20,22
9. WĘGRZYNOWSKI KAMIL 0:20,35
10. FIEGE TOMEK 0:22,31
11. SERKOWSKI RAFAŁ 0:25,54
12. KAŁAMONIAK MICHAŁ 0:25,77
13. KELMA JAKUB 0:25,81
SZTAFETA RODZINNA DO ROCZNIKA 2007
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. DZIEL MICHAŁ I MATEUSZ 0:41,30
2. SOKOŁOWSCY BOLESŁAW I WALDEMAR 0:41,41
3. LEDWOŻYW ANTONINA I PAWEŁ 0:43,13
4. LUTOMSCY ANTONI I PRZEMYSŁAW 0:45,65
5. SZYGENDA AMELIA I ADAM 0:48,35
6. PIECHOCCY WOJCIECH I JAROSŁAW 0:49,82
7. ORGANA RAFAŁ I MAURYCY 0:51,24
8. PUSTELNIK MAJA I ŁUKASZ 0:51,86
9. MALINOWSKI FILIP I BARTOSZ 0:52,71
10. KUJAWA DOMINIKA I PRZEMYSŁAW 0:52,75
11. TERESZCZYŃSCY BARTOSZ I KAROL 0:53,60
12. KARNICKI ANTONI 0:55,26
13. TALKOWSCY ZUZANNA I GRZEGORZ 0:56,52
14. MACIUSZONEK MIKOŁAJ I JACEK 0:58,09
15. LUTOMSCY JAN I PRZEMEK 0:59,28
16. NOWAKOWSCY FILIP I KAROLINA 0:59,96
17. MIKOŁAJCZYK ANTONI I WOJCIECH 1:02,13
18. MARCINIAK MIKOŁAJ I MAREK 1:03,09
19. CHADYNIAK NATASZA I PAULINA 1:03,93
20. STACH SEBASTIAN I TOMASZ 1:04,90
21. JĘDROSZKOWIAK ZOFIA I IZABELA 1:13,82
22. HANKIEWICZ SONIA I ARTUR 1:19,93
23. IZBAN SONIA I ŁUKASZ 1:19,96
24. PETRYK ANTONI I ALEKSANDRA 1:22,13
25. HOPPEL MICHAŁ 1:47,85
SZTAFETA RODZINNA OD ROCZNIKA 2006
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1. BIAŁY ANTONI I PŁACZEK DAWID 0:29,58
2. WOJCIECHOWSCY MAJA I JAN 0:31,33
3. WIERZBICCY IZABELLA I KAROLINA 0:31,95
4. TOKAREK CEZARY I MAREK 0:32,41
5. KNOBLOCH NATALIA I MACIEJ 0:32,90
6. SOKOŁOWSCY DOBROMIR I WALDEMAR 0:32,93
7. SZMANDA BOGUMIŁA I MIKOŁAJ 0:34,97
8. ORGANA ALEKSANDRA I MAURYCY 0:35,13
9. PIECHOCCY SZYMON I ALICJA 0:36,12
10. NIEMIEC MIKOŁAJ I IRENEUSZ 0:37,02
11. BASZKOW DOMINIK I NIKITA 0:38,25
12. CHADYNIAK ADAM I PAULINA 0:41,46
13. KARCZ JAKUB I MAREK 0:41,59
14. JAGODZIŃSCY ZUZANNA I DAMIAN 0:42,13
15. KELMA JAKUB I PACHOLAK MICHAŁ 0:45,05
16. TALKOWSCY STANISŁAW I GRZEGORZ 0:47,27
17. PUSTELNIK JAKUB I ŁUKASZ 0:47,78
18. KUJAWA ALEKSANDER I PRZEMYSŁAW 0:47,82
19. FRĄCKOWAIK MAGDALENA I ZBIGNIEW 0:48,22
20. JĘDROSZKOWIAK STANISŁAW I TOMASZ 0:48,47
21. KLAMECCY PAWEŁ I MAGDALENA 0:48,97
22. BARTKOWIAK OLGA I MONIKA 0:56,41
23. ŁAGODA LENA I SŁAWOMIR 0:57,64
*ZA EWENTUALNE ZMIANY W  NAZWISKU PZREPRASZAMY