trenerzy

 

Bogumił Głuszkowski

Bogumił Głuszkowski
Bogumił „Bodo” Głuszkowski – sportowiec, triathlonista, trener i coach, twórca i właściciel poznańskiego klubu sportowego CITYZEN_. Organizator triathlonu dla dzieci i pierwszego w Polsce Indoor Triathlonu. Twórca wielu autorskich projektów, z których najważniejsze to BE3 BE FREE w którym główną filozofią jest umiejętność łączenia życia prywatnego, zawodowego ze sportem, w ramach którego, czynnie trenuje ok. 250 triathlonistów amatorów.
czytaj dalej

Kuba Malke

Instruktor Schwinn Cycling i kulturystyki. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Od najmłodszych lat był związany ze sportem, głównie kolarstwem szosowym. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i rozwija się w nowych dziedzinach. Swoją życiową pasję, jaką jest sport łączy z pracą zawodową. Jako trener najbardziej ceni sobie możliwość pracy z ludźmi i poprawiania ich kondycji fizycznej. Od sezonu 2016/2017, razem z Bogdanem i Michałem, Kuba będzie odpowiedzialny za kolarstwo szosowe
czytaj dalej

MIchał Szul

Michal Szul
Michał uczy się od najlepszych, a także uczy najlepszych, czyli naszych zawodników. Jako junior, znalazł się w reprezentacji Polski w Pływaniu Szybkim w Płetwach. Zdobył wiele medali Mistrzostw Polski, a także uczestniczył w zawodach Pucharu Świata. Michał uważa, że nie liczy się intensywność, lecz jakość treningu! Od kilku lat jest trenerem w CITYZEN_, gdzie wciąż doskonali swoje umiejętności i pomaga innym przekroczyć swoje granice.
czytaj dalej

Ania Strykowska

Ania Strykowska
Jest instruktorem pływania od ponad 10 lat. Za swoje największe osiągnięcie uważa kursantów, którzy zarażeni jej pasją uczestniczą w zajęciach w coraz większym gronie. Uważa, że nie ma osoby, której nie można nauczyć pływania. Jej indywidualne podejście do każdego sprawia, że po pewnym czasie osoby te nie mogą żyć bez pływania. W wolnych chwilach trenuje do triathlonu zarówno siebie jak i Mastersów z naszego klubu.
czytaj dalej

Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński
Marcin – trener pływania. Najmłodszy stażem w CITYZEN_, ale za to z jakimi osiągnięciami! …na basen trafił zupełnie przypadkiem z powodu wady postawy. Na początku był jednym ze słabszych pływaków swojej klasy, jednak dzięki ambicji oraz systematycznej pracy zaczął coraz szybciej poruszać się w wodzie. Basen stał się jego drugim domem, a trening drugim życiem. W swojej karierze wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, a także na podium zawodów międzynarodowych.
czytaj dalej

Tadeusz Gołembiewski

Z pływaniem związany od przedszkola. Profesjonalne treningi rozpoczął w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Do najważniejszych osiągnięć zaliczyć można się medale Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii juniorskiej, medal w Akademickich Mistrzostwach Polski, Rekordy Polski w kategorii Masters (800m stylem dowolnym, sztafeta 4×50 stylem dowolnym). Od ponad 10 lat związany z pływaniem długodystansowym, w tej dziedzinie jego największe sukcesy to starty w zawodach: Puchar Świata FINA 19km (Serbia), Sri Chinmoy Swimming Marathon 26km (Szwajcaria), Capri – Neapol 36km (Włochy).
czytaj dalej

Oskar Borowczyk

Od początku swojej kariery sportowej związany z klubem CITYZEN_, w którym zaczął pływać mając 6 lat. Zawodnik, który z biegiem czasu został trenerem i teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia sekcji pływackiej oraz treningi dla triathlonistów. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w Pływaniu. Finalista Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu szybkim w płetwach.
czytaj dalej