triathlon

IDEA I PROJEKT 

BE 3 to idea pozwalająca ludziom doświadczyć samych siebie. Przez aktywność fizyczną dążymy do doskonałości, do poznania swojego ciała i uświadomienia go sobie. Z nami wybierasz drogę – drogę skupienia, samopoznania i samorealizacji – jednak mimo wszystko to coś więcej niż tylko sport. Znajdź więcej_ czasu na trening, a znajdziesz więcej_ czasu dla siebie. Czas odkryć swoje nowe JA!

OD CZEGO ZACZĄĆ?   Od pierwszego kroku… skontaktuj się z Michałem – michal@cityzenklub.pl. Potem ułożymy Ci plan treningowy. Dokładnie taki jakiego będziesz potrzebował z uzględnieniem celów jakie będziesz chciał osiągnąć. Następnie rozpoczniesz treningi, a cała reszta potoczy się dalej.

GDZIE TRENUJEMY?   Treningi odbywają się w CITYZEN_, na obiektach poznańskiego AWFu. Do tego dochodzą treningi na zewnątrz: w okolicznych parkach lub szosach poza miastem, do których mamy szybki dojazd. Organizujemy również obozy treningowe w różnych częściach kraju i Europy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!   Odwiedzaj naszą stronę i sprawdzaj najświeższe informacje. Sprawdź co dzieje się na fan page’u Świat Triathlonu, a jeśli zapiszesz się do newslettera będziesz dostawał informacje na skrzynkę mailową.

 

OLE, TRIATHLON BARCELONA

W dniu 16 października wziąłem udział w triathlonie na dystansie olimpijskim (1,5km pływanie, 40km roweru, 10km biegu) w nadmorskiej miejscowości Barcelona w Hiszpanii. Pogoda na start była wymarzona, przez cały czas pobytu temperatura rano zaczynała się od 17 st, potem w ciągu dnia dochodziła do 25 st, a woda utrzymywała się na poziomie 23 st. Celsjusza. Rower i piankę wiozłem samolotem, ale na miejscu można wypożyczyć sobie rower (indywidualnie kontakt podaje organizator) i piankę (zapewnia organizator).
czytaj dalej

TRIATHLON W LONDYNIE – RELACJA

27-28 lipca miałem przyjemność wystartować w The Virgin Active London Triathlon. Podobno w największym na świecie Triathlonie(?)

Zawody odbyły się w idealnym do tego miejscu ExCeL-Royal Victoria Dock. W ciągu tych dwóch dni wystartowało ok. 12 000 triathlonistów na różnych dystansach. Wszyscy startowaliśmy w tzw. falach co 30 min.
Ja startowałem na dystansie olimpijskim drugiego dnia w trzeciej fali o 7.30 rano (dobrze, że w CITYZENIE zaczynamy pływanie o 5.45).
czytaj dalej

ZAKOŃCZENIE SEZONU TRIATHLONOWEGO – GALA XTRI.PL

Ostatnie kilka tygodni upłynęło w redakcji xTRI.pl pod znakiem dwóch projektów które wcielone w życie będą w najbliższych tygodniach. Pierwszym z nich, którym chcemy się z Wami podzielicić i zaprosić Was do udziału jestZakończenie sezonu triathlonowego i Gala xTRI.pl 2013.Dwudniowy event organizowany przy współpracy xTRI.pl i CITYZEN zaplanowany został na 8.11 (piątek) i 9.11 (sobotę). Zajęcia poprowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską CITYZEN pozwolą Wam na poszerzenie swojej wiedzy sportowej zarówno od strony teoretycznej jak i sprawdzenie jej w praktyce.
czytaj dalej