Nauka pływania: Bobas

Co wyróżnia szkołę pływania dla niemowląt BOBAS?

ikona do bobasa grupyKameralne grupy
Wiemy jak ważne dla każdego rodzica z maluszkiem jest uwaga i opieka instruktorska. Dlatego nasze zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach 8 – 12 rodziców.

ikona do bobasa tempPodgrzewamy wodę do 32C
Dla komfortu maluszków wodę w naszym małym basenie podgrzewamy do temperatury 32C – idealną dla niemowląt. Dzięki czemu całe zajęcia są dla nich świetną zabawą, a drobne ciało skutecznie chronimy przed zimnem.

ikona do bobasa zabawaWiele zabawek – świetnie spędzony czas
Posiadamy szereg akcesoriów wodnych, które dzieci kochają i jednocześnie pomagają w oswajaniu ich z wodą. Dzięki nim czas spędzony w wodzie zarówno dla dziecka i rodzica jest radosny i efektywny.

ikona do bobasa koronaKomfortowe szatnie z przewijakami
Posiadamy komfortowe szatnie z zamkami elektrycznymi oraz przewijakami dla maluchów.


Nuka pływania oraz oswajanie z wodą dla niemowląt prowadzimy według autorskiego programu dr Krzysztofa Pietrusika

Dr Krzysztof Pietrusik, to trener pływania klasy mistrzowskiej, pasjonat i prezenter różnych form aktywności ruchowej w środowisku wodnym ze szczególnym uwzględnieniem pływania niemowląt. Autor podręcznika „Pływanie niemowląt”  (2012) oraz kilkudziesięciu publikacji, uczestnik szeregu konferencji metodycznych i naukowych w zakresu pływania niemowląt, współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz SAF Aqua. Członek Word Aquatic Babies & Children.

Kierowany przez niego zespół instruktorów cechuje duży profesjonalizm, odpowiedzialność i świetne podejście do dzieci oraz rodziców.

Dla Ciebie to GWARANCJA bezpieczeństwa i pięknych chwil spędzonych ze swoją pociechą.

Poniżej przedstawiamy grafik otwartych grup do których można dołączyć w każdej chwili!

basen bobas harm

Bezpłatny poradnik - 4 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zapiszesz się ze swoim maleństwem na naukę pływania dla niemowląt >> Poradnik - nauka pływania dla niemowląt

powrot


Wybrany PROGRAM TRENINGOWY w wygodnej wersji do wydruku zostanie przesłany Państwu bezpośrednio na adres mailowy.
Prosimy o podanie swojego adresu mailowego.
captcha Regulamin