nauka pływania – bobas

Nauka pływania oraz oswajanie z wodą dla niemowląt prowadzimy według autorskiego programu dr Krzysztofa Pietrusika. 

Dr Krzysztof Pietrusik, to trener pływania klasy mistrzowskiej, pasjonat i prezenter różnych form aktywności ruchowej w środowisku wodnym ze szczególnym uwzględnieniem pływania niemowląt.

Autor podręcznika „Pływanie niemowląt”  (2012) oraz kilkudziesięciu publikacji, uczestnik szeregu konferencji metodycznych i naukowych w zakresu pływania niemowląt, współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz SAF Aqua. Członek Word Aquatic Babies & Children. Kierowany przez niego zespół instruktorów cechuje duży profesjonalizm, odpowiedzialność i świetne podejście do dzieci oraz rodziców. Wybór szkoły pływania dla niemowląt może być nie lada wyzwaniem dla rodzica. Często nie wiemy na co zwracać uwagę, czym się sugerować. A źle prowadzone zajęcia mogą spowodować, że Twoje dziecko będzie miało uraz do wody przez lata. Zajęcia prowadzone są przez TEAM SAF AQUA®: dr Krzysztofa Pietrusika, Katarzynę Sobczak, Weronikę Szklarską, Ewę Mieczkowską oraz Katarzynę Rostek. 

Pobierz bezpłatny poradnik 

4 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zapiszesz się ze swoim maleństwem na naukę pływania dla niemowląt

[/full_width]

ikona do bobasa grupy
Kameralne grupy
Wiemy jak ważne dla każdego rodzica z maluszkiem jest uwaga i opieka instruktorska. Dlatego nasze zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach 8 – 12 rodziców.

ikona do bobasa temp
Podgrzewamy wodę do 32C 
Dla komfortu maluszków wodę w naszym małym basenie podgrzewamy do temperatury 32C – idealną dla niemowląt. Dzięki czemu całe zajęcia są dla nich świetną zabawą, a drobne ciało skutecznie chronimy przed zimnem.

ikona do bobasa zabawa
Wiele zabawek – świetnie spędzony czas
Posiadamy szereg akcesoriów wodnych, które dzieci kochają i jednocześnie pomagają w oswajaniu ich z wodą. Dzięki nim czas spędzony w wodzie zarówno dla dziecka i rodzica jest radosny i efektywny.

ikona do bobasa korona
Komfortowe szatnie z przewijakami
Posiadamy komfortowe szatnie z zamkami elektrycznymi oraz przewijakami dla maluchów.

W okresie wakacyjnym zajęcia zostają zawieszone.