trening personalny

CITYZEN_ oferuje zajęcia z trenerem personalnym, charakteryzujące się indywidualizacją.

Bartosz Maik

Bartek Maik
Bartosz Maik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie jest instruktorem piłki nożnej, trenerem przygotowania fizycznego oraz trenerem personalnym. Cztery i pół roku pracował z pierwszym zespołem KKS Lech Poznań. Bartosz posiada również doświadczenie z piłkarzami Ekstraklasy. Na zajęciach indywidualnych prowadzonych w klubie CITYZEN_ trener dokładnie analizuje umiejętności każdego zawodnika,  zarówno pod kątem umiejętności stricte piłkarskich, jak i pod względem rozwoju ruchowego.
czytaj dalej

Darek Oszmałek

Darek Oszmałek
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Obecnie jest trenerem piłki nożnej, nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym w klubie CITYZEN_. Na zajęciach łączy elementy propriocepcji, postrzegania przestrzennego, koordynacji i balansu ciała. Prowadzi treningi zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, z którymi lubi i potrafi pracować. Wiecznie uśmiechnięty Darek pomoże Ci pokonać codzienne słabości i przekroczyć granice swoich możliwości.
czytaj dalej

Maciej Stankowski

Maciej Stankowski
Od wielu lat związany z CITYZENem, trenował tu pod okiem najlepszych. Na co dzień instruktor pływania, zajmujący się zarówno dorosłymi, jak i maluchami, które go uwielbiają. Jest również trenerem osobistym, który specjalizuje się w treningu personalnym. Początkowo trenował pływanie, później jednak odkrył, że to sporty wymagające obrotów czy skoków są dla niego stworzone i zmienił dyscyplinę na windsurfing. W 2010 roku zdobył Mistrzostwo Polski w rollboard freestyle. 
czytaj dalej