instruktorzy

Bogumił Głuszkowski

Bogumił Głuszkowski
Bogumił „Bodo” Głuszkowski – sportowiec, triathlonista, trener i coach, twórca i właściciel poznańskiego klubu sportowego CITYZEN_. Organizator triathlonu dla dzieci i pierwszego w Polsce Indoor Triathlonu. Twórca wielu autorskich projektów, z których najważniejsze to BE3 BE FREE w którym główną filozofią jest umiejętność łączenia życia prywatnego, zawodowego ze sportem, w ramach którego, czynnie trenuje ok. 250 triathlonistów amatorów.
czytaj dalej

Krzysztof Pietrusik

Krzysztof Pietrusik
Leader SAF AQUA® – SAF AQUA® Master Trainer, SAF AQUA® Baby Master Trainer, doktor nauk o kulturze fizycznej, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter Aqua Fitness, Personal Trainer, Gymstick Nordic Walking Instructor, Gymstick Cardio and Gymstick Muscle Instructor, Aqua Gymstick Instructor, Instruktor Koncepcji Halliwick, trener pływania klasy mistrzowskiej, wykładowca AWF w Poznaniu, twórca Studia Aktywności Fizycznej, współzałożyciel kilku szkół zajmujących się prowadzeniem zajęć z Aqua Fitness.
czytaj dalej

Joanna Apolinarska

Joanna Apolinarska
SAF AQUA® Master Trainer –  SAF AQUA® Baby Master Instructor, AcquaPole® Master Instructor, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec Aqua Fitness. Autorka włoskiego programu AcquaPole® Boxing Bag. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną oraz balet. Obecnie swoje zainteresowania skupia wokół holistycznego podejścia do treningu poprzez traktowanie organizmu człowieka jako całości. Promotorka świadomego treningu w wodzie.
czytaj dalej

Katarzyna Sobczak

Katarzyna Sobczak
SAF AQUA® Master Trainer, Absolwentka studiów II i III stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  W przeszłości trenowała pływanie i triathlon, obecnie posiada uprawnienia trenerskie II klasy pływania. Instruktorka Aqua Fitness i Fitness. Instruktorka Aqua Baby oraz Aqua Pregnancy. Specjalistka w dziedzinie Hydrocycling oraz Acqua Pole. Prezenterka i szkoleniowiec Aqua Fitness i Aqua Baby. Wykładowca AWF w Poznaniu, uczestniczka oraz prezenterka wielu warsztatów, konwencji i konferencji naukowych.
czytaj dalej

Janusz Botorek

Janusz Botorek
Mr. Perfecto – jeśli zobaczysz u Janusza na stroju kolarskim taki napis to znaczy że trening będzie lekki, techniczny i przyjemny. Natomiast pozostałe zajęcia niezależnie od tempa i muzyki będą ostre. Janusz to najlepszy sportowiec wśród prezesów i najlepszy prezes wśród sportowców, a dodatkowo od niedawna może się pochwalić dyplomem instruktora triathlonu.

Izabela Stolarczyk

Iza Stolarczyk
Iza będąc w CITYZEN_ łączy dwie przyjemności – sport i pracę z ludźmi. Dzieląc się solidnymi podstawami pracy z ciałem oraz nienaganną techniką, uczy wytrwałości, konsekwencji, wiary we własne możliwości. Oprócz radości ruchu, na zajęciach uczy świadomości własnego ciała oraz koncentracji na każdym detalu. Każdy ruch, każde ćwiczenie to praca zarówno ciała jak i umysłu. Z wykształcenia jest tancerzem.
czytaj dalej

Karolina Podciechowska

Podciechowska Karolina
Instruktor Aqua fitness. Absolwentka AWF Poznań, doktor nauk o kulturze fizycznej, przez wiele lat uprawiała gimnastykę artystyczną. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Posiada także uprawnienia instruktorskie m.in. z tańca sportowego, gimnastyki artystycznej i gimnastyki sportowej. PFS step instructor, instruktor aqua fitness (certyfikaty SAF i PFS), uczestnik konwencji aqua, szkoleń i warsztatów aqua training i aqua ciąża (SAF). Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku i aquaaerobiku 50+.
czytaj dalej

Tomek Stankowski

Tomek Stankowski
Ze Sportem jest związany odkąd pamięta. Aktywność fizyczna jest częścią jego życia bez której nie byłby wstanie egzystować. Pomaga mu na co dzień utrzymać prawidłowy balans umysłu i ciała. Jednak najbardziej był i nadal jest związany z pływaniem. Jako zawodnik udało mu się zdobyć kilka medali na Mistrzostwach Polski jak i również być w Kadrze Narodowej Polski. W Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym był wielokrotnym Mistrzem Polski.
czytaj dalej

Kasia Rostek

Kasia Rostek
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Magister psychologii , reprezentantka Polski w ultimate frisbee, certyfikowana opiekunka nad dziećmi w wieku do lat 3, wychowawca kolonijny. Uczestniczka warsztatów i szkoleń SAF. Jedna z prowadzących zajęcia aqua fitness podczas 6 edycji Warszawskiego Maratonu Fitness.

W kontakcie z Klientem ceni sobie obustronne zaangażowanie. Uwielbia prowadzenie zajęć w wodzie. Ceni sobie możliwość pracy z osobami o zróżnicowanych predyspozycjach ruchowych i obserwowania postępów, czynionych przez uczestników systematycznych treningów.

czytaj dalej

Weronika Maruszak

Szklarska Weronika
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Absolwentka AWF kierunku Sport – pływanie w Poznaniu oraz Absolwentka UAM wydziału Nauk Społecznych kierunku Komunikacja Społeczna. Przez wiele lat uprawiała pływanie sportowe. Posiada uprawnienia trenera pływania klasy II oraz instruktora pływania. Uwielbia pracować z dziećmi, zwłaszcza w środowisku wodnym. Kocha wodę nie tylko za to, że wpływa relaksująco i masująco na ciało człowieka, ale również za to, że jest idealnym środowiskiem na wykonywanie wszelakiej aktywności fizycznej, przez co poprawia się funkcjonalność praktycznie wszystkich układów w organizmie człowieka.
czytaj dalej

Bartosz Maik

Bartek Maik
Bartłomiej Maik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.  Od 2006r. zawodowo związany z Klubem Sportowym CITYZEN_ gdzie pełni rolę trenera przygotowania fizycznego, instruktora piłki nożnej i trenera personalnego. Współpracuje ze sportowcami wyczynowym m.in. kadrą olimpijską zapaśników, męską kadrą hokeistów na trawie, koszykarkami ekstraklasy, piłkarzami, rugbystami, siatkarkami, łyżwiarkami figurowymi, tenisistami, tancerzami. Jednak konikiem Bartka jest piłka nożna. W latach 2007-2011 współpracował z pierwszym zespołem KKS Lech Poznań.
czytaj dalej

Michał Szul

Michal Szul
Według kolegów plasuje się pomiędzy Bogumiłem a Januszem, z tą małą różnicą, że jest młodszy i przystojniejszy. Uczy się od najlepszych, a także uczy najlepszych, czyli naszych klientów. Jego twarde treningi charakteryzują długie i mocne podjazdy. Fat burner, średnia intensywność, czarny szlak – nie liczy się intensywność, lecz jakość treningu!

Maja Małolepsza

Maja Małolepsza
Instruktor Aqua Fitness. Absolwentka AWF Poznań specjalność rekreacja oraz studentka studiów magisterskich AWF Poznań – Animacja Czasu Wolnego. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Animator Czasu Wolnego czynnie prowadzący zajęcia w hotelach zagranicznych w sezonie letnim. Związana z aktywnością fizyczną od dziecka, głównie z różnymi formami tańca od towarzyskiego po nowoczesny. Środowisko wodne to coś gdzie odczuwa wolność i swobodę działania.
czytaj dalej

Tomasz Schmidt

Pochodzi ze sportowej rodziny, a swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 8lat. Lubi stawiać przed sobą wyzwania i konsekwentnie dążyć do celu. Jak sam twierdzi, w życiu jak i na rowerze jest profesjonalistą i ciężko pracuje dzięki czemu udało mu się sporo osiągnąć. Jego najważniejsze sukcesy to zdobycie Pucharu Świata (Moskwa, Manchester, Los Angeles, Sydney); Złoty medalista Mistrzostw Europy (Fiorenzuola d`Arda), srebrny medal Mistrzostw Europy (Cottbus) oraz wiele medali Mistrzostw Polski.
czytaj dalej

Przemysław Lutomski

Przemo Lutomski
Fizjoterapeuta, trener pływania, trener osobisty, coach. Przemysław w trakcie swojej dwudziestoletniej kariery zdobył ponad 56 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Do najcenniejszych zalicza srebro z Mistrzostw Świata Juniorów w Moskwie w 1998 roku oraz medale zdobyte podczas Mistrzostw Stanów Zjednoczonych w 1999 roku, gdzie reprezentował jeden z najlepszych klubów pływackich na świecie Mission Viejo Nadadores. Od tego czasu bardziej ukierunkował się na pracę z drugiej strony basenu, odbył dwa staże trenerskie w Mission Viejo, gdzie poznawał techniki treningu od najlepszego trenera USA – Billa Rose’a.
czytaj dalej

Joanna Krawiec

Joanna Krawiec
 Jest zwolenniczką aktywności fizycznej pod każdą postacią. W szczególności preferuje tę na świeżym powietrzu bowiem trenuje triathlon.  Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorem baby swimming – Basic course, ratownikiem WOPR, trenerem przygotowania fizycznego oraz trenerem II klasy pływania. Uważa, że: „Dzień bez uśmiechu to dzień stracony”

Agnieszka Szagun (Brudło)

Agnieszka Brudło
Nauką pływania dla dzieci i dorosłych zajmuje się od 6 lat. Pasję związaną z wychowaniem dzieci, ich nauką oraz wodą połączyła w pracy w CITYZEN_. Sport odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę – wychowuje, uczy pokory oraz współpracy. Właśnie te wartości stara się przekazać uczestnikom na prowadzonych przez nią zajęciach, robiąc to z pasją, zaangażowaniem, entuzjazmem, ale przede wszystkim z uśmiechem na ustach.
czytaj dalej

Ania Strykowska

Ania Strykowska
Jest instruktorem pływania od ponad 10 lat. Za swoje największe osiągnięcie uważa kursantów, którzy zarażeni jej pasją uczestniczą w zajęciach w coraz większym gronie. Uważa, że nie ma osoby, której nie można nauczyć pływania. Jej indywidualne podejście do każdego sprawia, że po pewnym czasie osoby te nie mogą żyć bez pływania. W wolnych chwilach trenuje do triathlonu zarówno siebie jak i Mastersów z naszego klubu.
czytaj dalej

Olga Bugaj

Olga Bugaj
 Od najmłodszych lat związana z pływaniem. W dzieciństwie zamiast wybrać tradycyjną ścieżkę pływacką trenowała pływanie synchroniczne, z sukcesami na Mistrzostwach Polski. Późniejsze lata również związała ze sportem, ukończyła poznański AWF i zajęła się pływaniem oraz drugą pasją – narciarstwem, którego uczy również osoby niepełnosprawne fizycznie, poruszające się na co dzień na wózkach. W CITYZEN_ pracuje od 2009 roku. 

Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński
Na basen trafił zupełnie przypadkiem z powodu wady postawy.  Na początku był jednym ze słabszych pływaków swojej klasy, jednak dzięki ambicji oraz systematycznej pracy zacząłął coraz szybciej poruszać się w wodzie. Basen stał się jego drugim domem, a trening drugim życiem.  W swojej karierze wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, a także na podium zawodów międzynarodowych. Oprócz pływania interesuje się również ratownictwem wodnym, gdzie także ma liczne osiągnięcia na arenie krajowej.
czytaj dalej

Asia Korycka

Joanna Krawczyk
Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczycielem wychowania fizycznego, dyplomowanym instruktorem fitness i trenerem personalnym. Z CITYZEN_ związana jest od 2007 roku. W klubie prowadzi step, zajęcia wzmacniające, oraz zajęcia z grupy zen. Podczas zajęć dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą , umiejętnościami i doświadczeniem. Zwraca szczególną uwagę na atmosferę panującą na zajęciach i stara się aby każdy uczestnik odnalazł swoją drogę do osiągnięcia celu.
czytaj dalej

Celina Kareńska

Celina Kareńska
Choć niepozorna, jest damską wersja Bogumiła. Jednak dotyczy to tylko treningów, gdyż poza nimi lepiej tańczy, ładniej śpiewa i przede wszystkim ma włosy…na głowie. Nie owija w bawełnę na zajęciach – jest moc, dobra muzyka, show, po prostu świetny trening, a na te pod wodzą Celiny tłumnie uczęszczają nasi klienci. O sobie mówi: „To ja – po prostu Celina.”

Natalia Szymarek

Natalia Kozłowska
Jest absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz podyplomowego studium przygotowania pedagogicznego, jak również dyplomowanym instruktorem fitness. Fitness i taniec są dla niej sposobem na życie. Natalia kocha życie w ruchu, nie lubi nudy i monotonii. Na co dzień zachowuje się jak bateryjka po wyjęciu z ładowarki i uważa, że dzień bez czekolady jest dniem straconym, a dzień bez muzyki – nie istnieje.
czytaj dalej

Darek Oszmałek

Darek Oszmałek
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Obecnie jest trenerem piłki nożnej, nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym w klubie CITYZEN_. Na zajęciach łączy elementy propriocepcji, postrzegania przestrzennego, koordynacji i balansu ciała. Prowadzi treningi zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, z którymi lubi i potrafi pracować. Wiecznie uśmiechnięty Darek pomoże Ci pokonać codzienne słabości i przekroczyć granice swoich możliwości.
czytaj dalej

Adam Łączka

Adam Łączka
Wielokrotny medalista mistrzostw polski w wioślarstwie, reprezentant kraju na mistrzostwach świata oraz dwukrotny medalista pucharu Europy . Obecnie Trener nie tylko indor cyclingu, ale i sekcji kajakarskiej oraz wielu dobrze zapowiadających się zawodników w klubie CITYZEN_ .Od zawsze związany ze sportem i rywalizacją, która przyczyniła się do jego sprecyzowanych celów w jego karierze, twardego podejścia do życia oraz skrupulatności w treningu, które udowadniają, że pomimo jego urokliwej blond czuprynki Adam to spartański facet z zasadami;)

Katarzyna Mendowska

Instruktor Aqua fitness. Absolwentka AWF kierunku wychowanie fizyczne oraz dietetyka. Studentka studiów magisterskich kierunku wychowanie fizyczne, a także dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Posiada uprawnienia instruktora pływania oraz ratownika WOPR. Przez wiele lat uprawiała pływanie. Aktualnie startuje w zawodach w kategorii Masters. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, a pływanie daje jej poczucie radości, spełnienia i wolności.  Uwielbia pracę z dziećmi, a prowadzenie Aqua fitnessu dostarcza jej niesamowitej radości i satysfakcji. 
czytaj dalej

Aneta Toczko

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor pływania i Aquababy. Zwolenniczka sportu i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Nie lubi nudy i monotonii, ceni sobie zaangażowanie i docenia pomysłowość. Początkowe hobby związane z pływaniem szybko zamieniło się w jej pasję. Prowadzenie zajęć z najmłodszymi w formie zabawy oraz oswajania z wodą jest przyjemnością. Widok dzieci zyskujących nowe umiejętności oraz większej pewności siebie w nowych, nieznanych im sytuacjach to dla niej wielka satysfakcja. 
czytaj dalej

Paulina Kornobis

Z wykształcenia specjalista ds. turystyki, z pasji nauczyciel jogi . 
Przygodę z jogą rozpoczęłam 6 lat temu, w trakcie kilkuletnich podróży m.in po Turcji. Swoją praktykę rozwijałam pod okiem certyfikowanych nauczycieli 
Ukończyłam Kurs Instruktorski Jogi Vinyasy w Szkole Wychowania
Fizycznego i Sportu UAM pod okiem Małgorzaty Witter ,światowego nauczyciela 500 RYT. Brałam udział w wielu warsztatach dotyczących anatomii i pracy z powięziami ciała .
czytaj dalej

Dima Zaichenko

SAF AQUA® Instruktor, prezenter IFAA Poland (Step/dance choreografia), Instrukotor Rekreacji Ruchowej AWF (Fitness Nowoczesne formy gimnastyki) student studiów magisterskich AWF Poznań. Dima trenował taniec towarzyski przez ponad 15 lat. Jest czetrokrotnym mistrzem Ukrainy i  mistrzem Europy. Od 2014 roku rozpoczął pracę jako instruktor AQUAFITNESS oraz fitness. Z zamiłowaniem swoje doświadczenie buduje poprzez pracę z ludźmi. Zawsze dąży do samorozwoju, z przyjemnością zdobywa nową wiedzę poprzez uczesnictwo w różnych szkoleniach i konwencjach.
czytaj dalej

Weronika Strugała

Instruktor pływania i ratownik RWR. Jak sama mówi basen to jej drugi dom. Przez 10 lat trenowała pływanie synchroniczne, zdobywając wielokrotnie Mistrzostwo Polski oraz medale na zawodach międzynarodowych. W swoim dorobku ma także występy w finałach Mistrzostw Europy. Po zakończonej karierze zaczęła się fascynacja pływaniem. W wolnych chwilach startuje w maratonach pływackich na wodach otwartych oraz zawodach Masters. Podczas prowadzonych zajęć z dziećmi, jak i dorosłymi ceni sobie dyscyplinę, zwraca uwagę na technikę oraz zaraża pasją nie tylko do pływania, ale do aktywnego spędzania wolnego czasu.
czytaj dalej

Ania Gabara

Wicemistrzyni Europy, Młodzieżowa Mistrzyni Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski w hokeju na trawie oraz bramkarka Reprezentacji Polski. Obecnie jest Trenerem w programie treningowym Selekcja_NR oraz instruktorką indoor cycling w Cityzen. Ania-choć ma niepozornie miły uśmiech to na treningach potrafi pokazać moc i zmęczy każdego kto tylko pojawi się na jej zajęciach, a to wszystko standardowo przy świetnej muzie!

Tadeusz Gołembiewski

Z pływaniem związany od przedszkola. Profesjonalne treningi rozpoczął w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Do najważniejszych osiągnięć zaliczyć można się medale Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii juniorskiej, medal w Akademickich Mistrzostwach Polski, Rekordy Polski w kategorii Masters (800m stylem dowolnym, sztafeta 4×50 stylem dowolnym). Od ponad 10 lat związany z pływaniem długodystansowym, w tej dziedzinie jego największe sukcesy to starty w zawodach: Puchar Świata FINA 19km (Serbia), Sri Chinmoy Swimming Marathon 26km (Szwajcaria), Capri – Neapol 36km (Włochy).
czytaj dalej

Kasia Lipiak

Kasia LIpiak
Jest absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu. Posiada uprawnienia instruktora aerobiku, aqua fitnessu oraz młodszego ratownika WOPR. Kasia przygodę ze sportem rozpoczęła już jako dziecko, jeżdżąc na nartach w klubie Malta-ski, później będąc zawodniczką klubu Dynamic Akademia Karate. Ciężkie treningi, medale Mistrzostw Polski i przynależność do reprezentacji nauczyły ją wytrwałości w dążeniu do stawianych sobie celów oraz pokazały, że wzmacniając ciało uzdrawia również umysł.
czytaj dalej

Oskar Borowczyk

Od początku swojej kariery sportowej związany z klubem CITYZEN_, w którym zaczął pływać mając 6 lat. Zawodnik, który z biegiem czasu został trenerem i teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia sekcji pływackiej oraz treningi dla triathlonistów. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w Pływaniu. Finalista Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu szybkim w płetwach.
czytaj dalej

Sławek Muszyński

Trener rozwoju osobistego i biznesu. „Do or not do! There is no try!” W życiu kierować się tą dewizą jest dla niego rzeczą najważniejszą. Jego usposobienie jest zbliżone do mistrza Yody. Spokojny, lekko zamyślony, ale świadomy. Nie tylko swojego ciała, ale również myśli i otoczenia. Prowadzone przez niego minimalistyczne treningi charakteryzują się dużą koncentracją na sobie i szukaniem wewnętrznego spokoju i motywacji.
czytaj dalej

Sebastian Białobrzeski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (Sport,WF). Trener Przygotowania Fizycznego, lekkiej atletyki,a także trener UEFA A (piłka nożna). Zawodnik BE3 Cityzen Triathlon & Running Team. Jest osobą,która sprawdza granicę swoich możliwości. Interesują go: fizjologią człowieka i psychologia sportu. Sebastian to pasjonat piłki nożnej i biegów górskich  na dystansie ultramaratońskim. Ponadto zwycięzca Biegu Rzeźnika -100 km (2015,2016), laureat 3-go miejsca w Biegu 7 szczytów -240 km( Lądek Zdrój 2016,) V-ce mistrz Polski do lat 29 w biegu górskim na dystansie 100 km (Krynica 2016).
czytaj dalej

Kasia Łaźniak

Trenerka przygotowania motorycznego, instruktorka sportu specjalności fitness, a także pływania, kajakarstwa oraz triathlonu. Absolwentka kierunku Sport i Wychowanie Fizyczne na poznańskiej AWF. Stypendystka studiów zagranicznych na Gerlev P.E. and Sports Academy w Danii na kierunku Crossfit&fitness. Wieloletnia zawodniczka oraz Mistrzyni Polski Juniorów w sprincie kajakowym i medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i zaangażowania. Ogromną wagę przywiązuje do świadomego oraz systematycznego wykonywania ćwiczeń, aby dbałość o sprawność fizyczną i zdrowie stała się codziennym nawykiem, a każde powtórzenie przybliżało do zamierzonego celu.
czytaj dalej

Kuba Malke

Kuba Malke
Instruktor Schwinn Cycling i kulturystyki. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Od najmłodszych lat był związany ze sportem, głównie kolarstwem szosowym. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i rozwija się w nowych dziedzinach. Swoją życiową pasję, jaką jest sport łączy z pracą zawodową. Jako instruktor najbardziej ceni sobie możliwość pracy z ludźmi i poprawiania ich kondycji fizycznej.

Maciej Stankowski

Maciej Stankowski
Od wielu lat związany z CITYZENem, trenował tu pod okiem najlepszych. Na co dzień instruktor pływania, zajmujący się zarówno dorosłymi, jak i maluchami, które go uwielbiają. Jest również trenerem osobistym, który specjalizuje się w treningu personalnym. Początkowo trenował pływanie, później jednak odkrył, że to sporty wymagające obrotów czy skoków są dla niego stworzone i zmienił dyscyplinę na windsurfing. W 2010 roku zdobył Mistrzostwo Polski w rollboard freestyle. 
czytaj dalej

Gosia Stanoch

Gosia Stanoch
To absolwentka i pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem doktora nauk o kulturze fizycznej, z przeszłością sportową w zakresie gimnastyki sportowej i karate. Ponadto jest instruktorką i szkoleniowcem fitness z wieloletnim doświadczeniem, znajdującą szczególną frajdę w prowadzeniu choreograficznych zajęć na stepie. 

Paweł Wojciechowski

Paweł Wojciechowski
Od najmłodszych lat związany jest z wodą. Jako dziecko i nastolatek był zawodnikiem sekcji pływackiej KS „Posnania” Poznań, później przez wiele lat kontynuował swoją pasję jako trener w Zakładzie Pływania i Ratownictwa Wodnego poznańskiego AWF-u. W swojej karierze nauczył pływać wiele dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Z jednakowym, doskonałym skutkiem instruuje po polsku i po angielsku. Paweł jest trenerem pływania II klasy, starszym sternikiem motorowerowym z uprawnieniem holowania narciarza wodnego, instruktorem WOPR oraz instruktorem pierwszej pomocy BLS AED, sędzią pływania klasy związkowej, ponadto instruktorem narciarstwa zjazdowego.
czytaj dalej

Sylwia Budynek

Sylwia Budynek
Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego. Z zajęciami fitness pierwszy raz zetknęła się w 2009 roku właśnie w CITYZEN_. Od tego czasu jest to jej pasja. Tytuł instruktora zdobyła w Profi Fitness School. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza również poprzez uczestnictwo w konwencjach, zajęciach, czy też konsultacje z innymi instruktorami. Najwięcej satysfakcji czerpie z sukcesów ćwiczących. Dla Sylwii fitness to nie tylko praca, nie tylko ćwiczenia – to styl życia i systematyczna praca nad samym sobą.
czytaj dalej