trener personalny

Bartosz Maik

Bartek Maik
Bartosz Maik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie jest instruktorem piłki nożnej, trenerem przygotowania fizycznego oraz trenerem personalnym. Cztery i pół roku pracował z pierwszym zespołem KKS Lech Poznań. Bartosz posiada również doświadczenie z piłkarzami Ekstraklasy. Na zajęciach indywidualnych prowadzonych w klubie CITYZEN_ trener dokładnie analizuje umiejętności każdego zawodnika,  zarówno pod kątem umiejętności stricte piłkarskich, jak i pod względem rozwoju ruchowego.
czytaj dalej

Darek Oszmałek

Darek Oszmałek
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Obecnie jest trenerem piłki nożnej, nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym w klubie CITYZEN_. Na zajęciach łączy elementy propriocepcji, postrzegania przestrzennego, koordynacji i balansu ciała. Prowadzi treningi zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, z którymi lubi i potrafi pracować. Wiecznie uśmiechnięty Darek pomoże Ci pokonać codzienne słabości i przekroczyć granice swoich możliwości.
czytaj dalej

Maciej Behnke

Uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii trener. Specjalizuje się w treningu mentalnym  i koncentracji przez ruch. Swoją przygodę sportową rozpoczynał od pływania, a później jako trener przygotowania motorycznego, doskonalił swój warsztat próbując innych sportów (np. crossfit, narciarstwo).  Jednak główną pasją Macieja jest taniec.  Wraz z Zespołem Tańca Ludowego Politechniki Poznańskiej koncertował  w najodleglejszych zakątkach globu m.in.  Nowej Zelandii, Chinach, Indiach czy Brazylii.
czytaj dalej

Sebastian Białobrzeski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (Sport,WF). Trener Przygotowania Fizycznego, lekkiej atletyki,a także trener UEFA A (piłka nożna). Zawodnik BE3 Cityzen Triathlon & Running Team. Jest osobą,która sprawdza granicę swoich możliwości. Interesują go: fizjologią człowieka i psychologia sportu. Sebastian to pasjonat piłki nożnej i biegów górskich  na dystansie ultramaratońskim. Ponadto zwycięzca Biegu Rzeźnika -100 km (2015,2016), laureat 3-go miejsca w Biegu 7 szczytów -240 km( Lądek Zdrój 2016,) V-ce mistrz Polski do lat 29 w biegu górskim na dystansie 100 km (Krynica 2016).
czytaj dalej

Kasia Łaźniak

Trenerka przygotowania motorycznego, instruktorka sportu specjalności fitness, a także pływania, kajakarstwa oraz triathlonu. Absolwentka kierunku Sport i Wychowanie Fizyczne na poznańskiej AWF. Stypendystka studiów zagranicznych na Gerlev P.E. and Sports Academy w Danii na kierunku Crossfit&fitness. Wieloletnia zawodniczka oraz Mistrzyni Polski Juniorów w sprincie kajakowym i medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i zaangażowania. Ogromną wagę przywiązuje do świadomego oraz systematycznego wykonywania ćwiczeń, aby dbałość o sprawność fizyczną i zdrowie stała się codziennym nawykiem, a każde powtórzenie przybliżało do zamierzonego celu.
czytaj dalej

Maciej Stankowski

Maciej Stankowski
Od wielu lat związany z CITYZENem, trenował tu pod okiem najlepszych. Na co dzień instruktor pływania, zajmujący się zarówno dorosłymi, jak i maluchami, które go uwielbiają. Jest również trenerem osobistym, który specjalizuje się w treningu personalnym. Początkowo trenował pływanie, później jednak odkrył, że to sporty wymagające obrotów czy skoków są dla niego stworzone i zmienił dyscyplinę na windsurfing. W 2010 roku zdobył Mistrzostwo Polski w rollboard freestyle. 
czytaj dalej