instruktorzy indoor cycling

Bogumił Głuszkowski

Bogumił Głuszkowski
To wielokrotny mistrz Polski w triathlonie, z tytułem IRONMAN. Zajmuje się m.in. przygotowaniem fizycznym i mentalnym czołowych sportowców i trenerów. Ktoś kiedyś wymyślił dla niego ksywkę Natural Born Killer. Niewielki wzrostem, ale wielki duchem – dosłownie! Czasem pośpiewa, czasem zatańczy moon walk, a przede wszystkim poprowadzi super zajęcia cycling. Skupia się na tym, aby trenować świadomie, oczywiście za każdym razem podwyższając Wam poprzeczkę!
czytaj dalej

Janusz Botorek

Janusz Botorek
Mr. Perfecto – jeśli zobaczysz u Janusza na stroju kolarskim taki napis to znaczy że trening będzie lekki, techniczny i przyjemny. Natomiast pozostałe zajęcia niezależnie od tempa i muzyki będą ostre. Janusz to najlepszy sportowiec wśród prezesów i najlepszy prezes wśród sportowców, a dodatkowo od niedawna może się pochwalić dyplomem instruktora triathlonu.

Michał Szul

Michal Szul
Według kolegów plasuje się pomiędzy Bogumiłem a Januszem, z tą małą różnicą, że jest młodszy i przystojniejszy. Uczy się od najlepszych, a także uczy najlepszych, czyli naszych klientów. Jego twarde treningi charakteryzują długie i mocne podjazdy. Fat burner, średnia intensywność, czarny szlak – nie liczy się intensywność, lecz jakość treningu!

Natalia Rybarczyk

Natalia Rybarczyk
Fascynatka zdrowego i aktywnego trybu życia, od niedawna zakochana w Crossficie. Jest absolwentką filologii angielskiej, a także Akademicką Mistrzynią Świata oraz wielokrotną Mistrzynią Polski w taekwondo olimpijskim. Obecnie Natalia jest zawodowym żołnierzem w 31Bazie Lotnictwa Taktycznego oraz instruktorką cycling w CITYZEN_.

Celina Kareńska

Celina Kareńska
Choć niepozorna, jest damską wersja Bogumiła. Jednak dotyczy to tylko treningów, gdyż poza nimi lepiej tańczy, ładniej śpiewa i przede wszystkim ma włosy…na głowie. Nie owija w bawełnę na zajęciach – jest moc, dobra muzyka, show, po prostu świetny trening, a na te pod wodzą Celiny tłumnie uczęszczają nasi klienci. O sobie mówi: „To ja – po prostu Celina.”

Adam Łączka

Adam Łączka
Wielokrotny medalista mistrzostw polski w wioślarstwie, reprezentant kraju na mistrzostwach świata oraz dwukrotny medalista pucharu Europy . Obecnie Trener nie tylko indor cyclingu, ale i sekcji kajakarskiej oraz wielu dobrze zapowiadających się zawodników w klubie CITYZEN_ .Od zawsze związany ze sportem i rywalizacją, która przyczyniła się do jego sprecyzowanych celów w jego karierze, twardego podejścia do życia oraz skrupulatności w treningu, które udowadniają, że pomimo jego urokliwej blond czuprynki Adam to spartański facet z zasadami;)

Sławek Muszyński

Trener rozwoju osobistego i biznesu. „Do or not do! There is no try!” W życiu kierować się tą dewizą jest dla niego rzeczą najważniejszą. Jego usposobienie jest zbliżone do mistrza Yody. Spokojny, lekko zamyślony, ale świadomy. Nie tylko swojego ciała, ale również myśli i otoczenia. Prowadzone przez niego minimalistyczne treningi charakteryzują się dużą koncentracją na sobie i szukaniem wewnętrznego spokoju i motywacji.
czytaj dalej

Kuba Malke

Kuba Malke
Instruktor Schwinn Cycling i kulturystyki. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Od najmłodszych lat był związany ze sportem, głównie kolarstwem szosowym. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i rozwija się w nowych dziedzinach. Swoją życiową pasję, jaką jest sport łączy z pracą zawodową. Jako instruktor najbardziej ceni sobie możliwość pracy z ludźmi i poprawiania ich kondycji fizycznej.