instruktorzy aquafitness

Krzysztof Pietrusik

Krzysztof Pietrusik
Leader SAF AQUA® – SAF AQUA® Master Trainer, SAF AQUA® Baby Master Trainer, doktor nauk o kulturze fizycznej, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter Aqua Fitness, Personal Trainer, Gymstick Nordic Walking Instructor, Gymstick Cardio and Gymstick Muscle Instructor, Aqua Gymstick Instructor, Instruktor Koncepcji Halliwick, trener pływania klasy mistrzowskiej, wykładowca AWF w Poznaniu, twórca Studia Aktywności Fizycznej, współzałożyciel kilku szkół zajmujących się prowadzeniem zajęć z Aqua Fitness.
czytaj dalej

Joanna Apolinarska

Joanna Apolinarska
SAF AQUA® Master Trainer –  SAF AQUA® Baby Master Instructor, AcquaPole® Master Instructor, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec Aqua Fitness. Autorka włoskiego programu AcquaPole® Boxing Bag. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną oraz balet. Obecnie swoje zainteresowania skupia wokół holistycznego podejścia do treningu poprzez traktowanie organizmu człowieka jako całości. Promotorka świadomego treningu w wodzie.
czytaj dalej

Katarzyna Sobczak

Katarzyna Sobczak
SAF AQUA® Master Trainer, Absolwentka studiów II i III stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  W przeszłości trenowała pływanie i triathlon, obecnie posiada uprawnienia trenerskie II klasy pływania. Instruktorka Aqua Fitness i Fitness. Instruktorka Aqua Baby oraz Aqua Pregnancy. Specjalistka w dziedzinie Hydrocycling oraz Acqua Pole. Prezenterka i szkoleniowiec Aqua Fitness i Aqua Baby. Wykładowca AWF w Poznaniu, uczestniczka oraz prezenterka wielu warsztatów, konwencji i konferencji naukowych.
czytaj dalej

Ewa Mieczkowska

Ewa Mieczkowska
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Absolwentka AWF kierunku Sport – pływanie w Poznaniu. Przez wiele lat uprawiała kajakarstwo. Posiada uprawnienia trenera pływania klasy II. Uwielbia pracować z dziećmi, zwłaszcza w środowisku wodnym. Kocha wodę, dlatego że woda daje poczucie wolności, oraz można stosować  w niej wiele różnorodnych form aktywności. Ambitna, pracowita, potrafi dostosować ćwiczenia do poziomu umiejętności swoich podopiecznych. Ceniona za zaangażowanie w zajęciach, treningach, a także za wszechstronność prowadzenia zajęć, swoim podejściem i radością potrafi każde zajęcia zamienić w przyjemną i szaloną zabawę. 
czytaj dalej

Karolina Podciechowska

Podciechowska Karolina
Instruktor Aqua fitness. Absolwentka AWF Poznań, doktor nauk o kulturze fizycznej, przez wiele lat uprawiała gimnastykę artystyczną. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Posiada także uprawnienia instruktorskie m.in. z tańca sportowego, gimnastyki artystycznej i gimnastyki sportowej. PFS step instructor, instruktor aqua fitness (certyfikaty SAF i PFS), uczestnik konwencji aqua, szkoleń i warsztatów aqua training i aqua ciąża (SAF). Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku i aquaaerobiku 50+.
czytaj dalej

Kasia Rostek

Kasia Rostek
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Magister psychologii , reprezentantka Polski w ultimate frisbee, certyfikowana opiekunka nad dziećmi w wieku do lat 3, wychowawca kolonijny. Uczestniczka warsztatów i szkoleń SAF. Jedna z prowadzących zajęcia aqua fitness podczas 6 edycji Warszawskiego Maratonu Fitness.

W kontakcie z Klientem ceni sobie obustronne zaangażowanie. Uwielbia prowadzenie zajęć w wodzie. Ceni sobie możliwość pracy z osobami o zróżnicowanych predyspozycjach ruchowych i obserwowania postępów, czynionych przez uczestników systematycznych treningów.

czytaj dalej

Weronika Szklarska

Szklarska Weronika
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Absolwentka AWF kierunku Sport – pływanie w Poznaniu oraz Absolwentka UAM wydziału Nauk Społecznych kierunku Komunikacja Społeczna. Przez wiele lat uprawiała pływanie sportowe. Posiada uprawnienia trenera pływania klasy II oraz instruktora pływania. Uwielbia pracować z dziećmi, zwłaszcza w środowisku wodnym. Kocha wodę nie tylko za to, że wpływa relaksująco i masująco na ciało człowieka, ale również za to, że jest idealnym środowiskiem na wykonywanie wszelakiej aktywności fizycznej, przez co poprawia się funkcjonalność praktycznie wszystkich układów w organizmie człowieka.
czytaj dalej

Beata Szwanke

Beata Szwanke
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na kierunku finanse i bankowość, o specjalności ubezpieczenia. Jej pasją jest aktywność fizyczna, a w szczególności woda i różnorodne formy ruchu w niej. Od ponad 10 lat sama jest uczestniczką zajęć Aqua Fitness, do których należą zajęcia z Aquaaerobiku, Aquapole czy AquaPole Boxing Bag. Jej fascynacja zajęciami Aqua Fitness zaowocowała ukończeniem kursu Aqua Basic oraz Aqua Training, co pozwoliło jej realizować własne marzenia w postaci prowadzenia zajęć z Aqua Fitnessu.
czytaj dalej

Maja Małolepsza

Maja Małolepsza
Instruktor Aqua Fitness. Absolwentka AWF Poznań specjalność rekreacja oraz studentka studiów magisterskich AWF Poznań – Animacja Czasu Wolnego. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Animator Czasu Wolnego czynnie prowadzący zajęcia w hotelach zagranicznych w sezonie letnim. Związana z aktywnością fizyczną od dziecka, głównie z różnymi formami tańca od towarzyskiego po nowoczesny. Środowisko wodne to coś gdzie odczuwa wolność i swobodę działania.
czytaj dalej