instruktorzy aquafitness

Krzysztof Pietrusik

Krzysztof Pietrusik
Leader SAF AQUA® – SAF AQUA® Master Trainer, SAF AQUA® Baby Master Trainer, doktor nauk o kulturze fizycznej, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter Aqua Fitness, Personal Trainer, Gymstick Nordic Walking Instructor, Gymstick Cardio and Gymstick Muscle Instructor, Aqua Gymstick Instructor, Instruktor Koncepcji Halliwick, trener pływania klasy mistrzowskiej, wykładowca AWF w Poznaniu, twórca Studia Aktywności Fizycznej, współzałożyciel kilku szkół zajmujących się prowadzeniem zajęć z Aqua Fitness.
czytaj dalej

Joanna Apolinarska

Joanna Apolinarska
SAF AQUA® Master Trainer –  SAF AQUA® Baby Master Instructor, AcquaPole® Master Instructor, International Aquatic Fitness Instructor certyfikowany przez Aquatic Exercise Association, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec Aqua Fitness. Autorka włoskiego programu AcquaPole® Boxing Bag. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną oraz balet. Obecnie swoje zainteresowania skupia wokół holistycznego podejścia do treningu poprzez traktowanie organizmu człowieka jako całości. Promotorka świadomego treningu w wodzie.
czytaj dalej

Katarzyna Sobczak

Katarzyna Sobczak
SAF AQUA® Master Trainer, Absolwentka studiów II i III stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  W przeszłości trenowała pływanie i triathlon, obecnie posiada uprawnienia trenerskie II klasy pływania. Instruktorka Aqua Fitness i Fitness. Instruktorka Aqua Baby oraz Aqua Pregnancy. Specjalistka w dziedzinie Hydrocycling oraz Acqua Pole. Prezenterka i szkoleniowiec Aqua Fitness i Aqua Baby. Wykładowca AWF w Poznaniu, uczestniczka oraz prezenterka wielu warsztatów, konwencji i konferencji naukowych.
czytaj dalej

Karolina Podciechowska

Podciechowska Karolina
Instruktor Aqua fitness. Absolwentka AWF Poznań, doktor nauk o kulturze fizycznej, przez wiele lat uprawiała gimnastykę artystyczną. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Posiada także uprawnienia instruktorskie m.in. z tańca sportowego, gimnastyki artystycznej i gimnastyki sportowej. PFS step instructor, instruktor aqua fitness (certyfikaty SAF i PFS), uczestnik konwencji aqua, szkoleń i warsztatów aqua training i aqua ciąża (SAF). Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku i aquaaerobiku 50+.
czytaj dalej

Kasia Rostek

Kasia Rostek
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Magister psychologii , reprezentantka Polski w ultimate frisbee, certyfikowana opiekunka nad dziećmi w wieku do lat 3, wychowawca kolonijny. Uczestniczka warsztatów i szkoleń SAF. Jedna z prowadzących zajęcia aqua fitness podczas 6 edycji Warszawskiego Maratonu Fitness.

W kontakcie z Klientem ceni sobie obustronne zaangażowanie. Uwielbia prowadzenie zajęć w wodzie. Ceni sobie możliwość pracy z osobami o zróżnicowanych predyspozycjach ruchowych i obserwowania postępów, czynionych przez uczestników systematycznych treningów.

czytaj dalej

Weronika Maruszak

Szklarska Weronika
Instruktor Aqua fitness oraz Aqua BABY. Absolwentka AWF kierunku Sport – pływanie w Poznaniu oraz Absolwentka UAM wydziału Nauk Społecznych kierunku Komunikacja Społeczna. Przez wiele lat uprawiała pływanie sportowe. Posiada uprawnienia trenera pływania klasy II oraz instruktora pływania. Uwielbia pracować z dziećmi, zwłaszcza w środowisku wodnym. Kocha wodę nie tylko za to, że wpływa relaksująco i masująco na ciało człowieka, ale również za to, że jest idealnym środowiskiem na wykonywanie wszelakiej aktywności fizycznej, przez co poprawia się funkcjonalność praktycznie wszystkich układów w organizmie człowieka.
czytaj dalej

Maja Małolepsza

Maja Małolepsza
Instruktor Aqua Fitness. Absolwentka AWF Poznań specjalność rekreacja oraz studentka studiów magisterskich AWF Poznań – Animacja Czasu Wolnego. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Animator Czasu Wolnego czynnie prowadzący zajęcia w hotelach zagranicznych w sezonie letnim. Związana z aktywnością fizyczną od dziecka, głównie z różnymi formami tańca od towarzyskiego po nowoczesny. Środowisko wodne to coś gdzie odczuwa wolność i swobodę działania.
czytaj dalej

Katarzyna Mendowska

Instruktor Aqua fitness. Absolwentka AWF kierunku wychowanie fizyczne oraz dietetyka. Studentka studiów magisterskich kierunku wychowanie fizyczne, a także dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Posiada uprawnienia instruktora pływania oraz ratownika WOPR. Przez wiele lat uprawiała pływanie. Aktualnie startuje w zawodach w kategorii Masters. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, a pływanie daje jej poczucie radości, spełnienia i wolności.  Uwielbia pracę z dziećmi, a prowadzenie Aqua fitnessu dostarcza jej niesamowitej radości i satysfakcji. 
czytaj dalej

Aneta Toczko

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor pływania i Aquababy. Zwolenniczka sportu i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Nie lubi nudy i monotonii, ceni sobie zaangażowanie i docenia pomysłowość. Początkowe hobby związane z pływaniem szybko zamieniło się w jej pasję. Prowadzenie zajęć z najmłodszymi w formie zabawy oraz oswajania z wodą jest przyjemnością. Widok dzieci zyskujących nowe umiejętności oraz większej pewności siebie w nowych, nieznanych im sytuacjach to dla niej wielka satysfakcja. 
czytaj dalej

Dima Zaichenko

SAF AQUA® Instruktor, prezenter IFAA Poland (Step/dance choreografia), Instrukotor Rekreacji Ruchowej AWF (Fitness Nowoczesne formy gimnastyki) student studiów magisterskich AWF Poznań. Dima trenował taniec towarzyski przez ponad 15 lat. Jest czetrokrotnym mistrzem Ukrainy i  mistrzem Europy. Od 2014 roku rozpoczął pracę jako instruktor AQUAFITNESS oraz fitness. Z zamiłowaniem swoje doświadczenie buduje poprzez pracę z ludźmi. Zawsze dąży do samorozwoju, z przyjemnością zdobywa nową wiedzę poprzez uczesnictwo w różnych szkoleniach i konwencjach.
czytaj dalej