instruktorzy aerobik

Izabela Stolarczyk

Iza Stolarczyk
Iza będąc w CITYZEN_ łączy dwie przyjemności – sport i pracę z ludźmi. Dzieląc się solidnymi podstawami pracy z ciałem oraz nienaganną techniką, uczy wytrwałości, konsekwencji, wiary we własne możliwości. Oprócz radości ruchu, na zajęciach uczy świadomości własnego ciała oraz koncentracji na każdym detalu. Każdy ruch, każde ćwiczenie to praca zarówno ciała jak i umysłu. Z wykształcenia jest tancerzem.
czytaj dalej

Tomek Stankowski

Tomek Stankowski
Ze Sportem jest związany odkąd pamięta. Aktywność fizyczna jest częścią jego życia bez której nie byłby wstanie egzystować. Pomaga mu na co dzień utrzymać prawidłowy balans umysłu i ciała. Jednak najbardziej był i nadal jest związany z pływaniem. Jako zawodnik udało mu się zdobyć kilka medali na Mistrzostwach Polski jak i również być w Kadrze Narodowej Polski. W Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym był wielokrotnym Mistrzem Polski.
czytaj dalej

Asia Korycka

Joanna Krawczyk
Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczycielem wychowania fizycznego, dyplomowanym instruktorem fitness i trenerem personalnym. Z CITYZEN_ związana jest od 2007 roku. W klubie prowadzi step, zajęcia wzmacniające, oraz zajęcia z grupy zen. Podczas zajęć dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą , umiejętnościami i doświadczeniem. Zwraca szczególną uwagę na atmosferę panującą na zajęciach i stara się aby każdy uczestnik odnalazł swoją drogę do osiągnięcia celu.
czytaj dalej

Natalia Szymarek

Natalia Kozłowska
Jest absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz podyplomowego studium przygotowania pedagogicznego, jak również dyplomowanym instruktorem fitness. Fitness i taniec są dla niej sposobem na życie. Natalia kocha życie w ruchu, nie lubi nudy i monotonii. Na co dzień zachowuje się jak bateryjka po wyjęciu z ładowarki i uważa, że dzień bez czekolady jest dniem straconym, a dzień bez muzyki – nie istnieje.
czytaj dalej

Darek Oszmałek

Darek Oszmałek
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Obecnie jest trenerem piłki nożnej, nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym w klubie CITYZEN_. Na zajęciach łączy elementy propriocepcji, postrzegania przestrzennego, koordynacji i balansu ciała. Prowadzi treningi zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, z którymi lubi i potrafi pracować. Wiecznie uśmiechnięty Darek pomoże Ci pokonać codzienne słabości i przekroczyć granice swoich możliwości.
czytaj dalej

Kasia Lipiak

Kasia LIpiak
Jest absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu. Posiada uprawnienia instruktora aerobiku, aqua fitnessu oraz młodszego ratownika WOPR. Kasia przygodę ze sportem rozpoczęła już jako dziecko, jeżdżąc na nartach w klubie Malta-ski, później będąc zawodniczką klubu Dynamic Akademia Karate. Ciężkie treningi, medale Mistrzostw Polski i przynależność do reprezentacji nauczyły ją wytrwałości w dążeniu do stawianych sobie celów oraz pokazały, że wzmacniając ciało uzdrawia również umysł.
czytaj dalej

Ania Gwoździk

Ania Gwoździk
Prawnik z zawodu, instruktor fitness z zamiłowania. Od 6 roku życia czynnie związana ze sportem, najpierw gimnastyką artystyczną i baletem, potem tańcem towarzyskim. Wielokrotna medalistka turniejów tańca towarzyskiego (wojewódzkich, ogólnopolskich, a także międzynarodowych). Od 2012 roku czynnie działająca, certyfikowana instruktorka fitness. Aktualnie przygotowuje się do odbycia kursu i uzyskania uprawnień trenera personalnego. Ania lubi łamać stereotypy – w małym ciele siły jest naprawdę wiele!
czytaj dalej

Gosia Stanoch

Gosia Stanoch
To absolwentka i pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem doktora nauk o kulturze fizycznej, z przeszłością sportową w zakresie gimnastyki sportowej i karate. Ponadto jest instruktorką i szkoleniowcem fitness z wieloletnim doświadczeniem, znajdującą szczególną frajdę w prowadzeniu choreograficznych zajęć na stepie. 

Sylwia Budynek

Sylwia Budynek
Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego. Z zajęciami fitness pierwszy raz zetknęła się w 2009 roku właśnie w CITYZEN_. Od tego czasu jest to jej pasja. Tytuł instruktora zdobyła w Profi Fitness School. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza również poprzez uczestnictwo w konwencjach, zajęciach, czy też konsultacje z innymi instruktorami. Najwięcej satysfakcji czerpie z sukcesów ćwiczących. Dla Sylwii fitness to nie tylko praca, nie tylko ćwiczenia – to styl życia i systematyczna praca nad samym sobą.
czytaj dalej