Grudniowy Maraton Charytatywny w CITYZEN_

WYJATKOWY bo:

wyjątkowi byli ludzie …. ,

wyjątkowe było miejsce …. ,

wyjątkowy był czas …….,

wyjątkowa była reakcja …. ,

wyjątkowy był klimat …. ,

bo Ludzie Wielkiego Serca pomogli tak po prostu….kręcąc, licytując…

Tym razem pomagaliśmy podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom „Tak Po Prostu”. Jadąc trzy godziny na rowerze podarowaliśmy przede wszystkim siebie, swój wysiłek zaangażowaliśmy się w pomoc dzieciakom, by w międzyczasie, wielokrotnie pod wpływem wielkich emocji wziąć udział w aukcjach, aby wspomóc finansowo podejmowane przez Fundację przedsięwzięcia. Efekt przerósł chyba oczekiwania każdego z nas. Czy warto było?

Zawsze WARTO 🙂

…. klimat tego maratonu był  niepowtarzalny, choć pewnie będzie inspiracją do kolejnych jeszcze większych wyzwań. Bo kto mógł przypuszczać, że rozgrzewać nas będzie do jazdy jeden z najlepszych na świecie dunkerów, że można zagrać koncert skrzypcowy w jakże odmiennych okolicznościach, że można stracić głowę licytując i przekraczając czasami granice rozsądku.

Grudniowy maraton jest już historią, próbowalismy pobić rekord Polski we wspólnej jeździe na rowerach stacjonarnych (czekamy na decyzję), odbyliśmy kolejny trening kolarski, razem okazaliśmy dość wymierną pomoc, byliśmy znowu razem.

Dowiedliśmy, że pomimo istnienia dziesiątek klubów sportowych, CITYZEN_ to WIĘCEJ NIŻ KLUB SPORTOWY… to INSPIRACJA

uczestnik