Charytatywny Maraton Indoorcycling – 11.12.2016

CITYZEN_ tak po prostu pomaga.

Po raz kolejny mamy wielką przyjemność zaprosić Was na grudniowy Charytatywny Maraton Indoorcycling – 3h jazdę na rowerach stacjonarnych. Ponownie naszym beneficjentem będzie Fundacja Pomocy Dzieciom Tak po Prostu. Pamiętacie zeszłoroczny maraton? Zebrane wówczas fundusze pozwoliły Fundacji podjąć szereg działań na rzecz sportowego aktywizowania wychowanków Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie. Dzieciaki systematycznie uczęszczają na zajęcia z pływania prowadzone przez instruktorów CITYZEN_, Tomka Szymkowiaka i Pawła Wojciechowskiego. Darek Oszmałek, do którego wielu z Was trafia na trening, prowadzi także z nimi zajęcia koordynacyjne, również uczestniczą w CITYZEN_ w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Natalię Kozłowską. Zakupiony został sprzęt i akcesoria sportowe, zorganizowano regularne treningi nordic walking i biegowe, które dziś wspiera swoim doświadczeniem Sebastian Białobrzeski. Efekty prawie rocznej pracy instruktorów CITYZEN_ widoczne są gołym okiem: do niedawna tylko kilkoro odważyło się wejść do dużego basenu, a dziś – już wszystkie; wyraźnie poprawiła się sprawność fizyczna, dzieci startują w licznych zawodach biegowych zdobywając pierwsze miejsca. Podopieczni Fundacji nabywają pewności siebie, wiary we własne możliwości i dumy z osiągnięć.

Obserwujemy z dumą rozwój i postępy dzieci z Kosewa, dlatego chcemy wesprzeć Fundację w kontynuacji podjętych działań i umożliwić dzieciom jeszcze większe zaangażowanie.

Filozofia CITYZEN_ oparta jest m.in. świadomości własnego ciała i umysłu. To temat przewodni tegorocznej aukcji która, mamy nadzieję, zaskoczy uczestników maratonu ciekawymi fantami. Niebawem przekażemy Wam więcej szczegółów.

 

BĄDŹCIE Z NAMI 11.12.2016 i REZERWUJCIE CZAS!!!! 

LICZYMY NA WAS!